THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG
THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG
THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mortal Instruments Hungarian FRPG // Magyar Végzet Ereklyéi fórum alapú szerepjáték!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
üdvözöllek az oldalon
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 10:44 pm by CLARY FRAY

isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Hol tartunk ?

Jelenleg a Csontváros könyv elejénél tartunk. Hogy tudjunk haladni várom a cannon karaktereket!


isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute
Staff:

Admin



isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute
Hírek

Friss hír:

2013.04.03
Figyelmébe ajánlom mindenkinek a "Játékszabályok" és a "Információs Pult" menüpontokat. Napokat töltöttem el az írásukkal, és szeretném ha mindenki tisztelne annyival hogy elolvassa. Igazán nem hosszú. Szívesen válaszolok a kérdéseitekre, de olyanra többet nem szeretnék, ami fel van ( szerintem eléggé szájbarágósan ) tüntetve mit hogy kell csinálni lépésről lépésre. Neked is gyorsabb, hogy ne az én válaszomra kéne várnod.

Mivel mindenki eltűnt, és nem 1-2 hétről hanem 1-2 hónapról van szó, ezért hiába vannak ott az elfogadott karakterek, lehet jelentkezni azokra is pm-be. Cannon ( főszereplő ) karakterre, könyörgöm csak az jelentkezzen aki rendszeresen tudd jönni, ha meg nem tud 1-2 napot , akkor van annyi benne hogy jelzi. Hamarosan szortírozok a tagok között is, akinek nem rendes játék neve van, mindenki törlésre kerül. A karaktereket is leszedem akik nem járnak fel, ez a napokba meg fog történni. Lehet egy kis fejléc csere is lesz.Smile
A lényeg összefoglalva: kérlek legyetek figyelmesebbek.




2012.12.28.
Véget ért a szavazás, bár sok értelme nem volt Very Happy
Három szavazat érkezett, és abból is csak 1 érvelt. Szóval maradnak a filmbeli karakterekkel való játszás.
Továbbra is várok mindenkit játszani ! Smile
2012.12.17.
Kisebb, nagyobb szenvedés árán megszületett az új külső. Remélem tetszik. Sajnos nem olyan, amilyet akartam, de remélem ez is tetszik mindenkinek.
2012.12.16.
A játék már elkezdődött, szóval gyertek. Nehogy legyen foglalva a kedvenc karaktered Smile
A Csevegő-be csináltam egy kis témát, ahova mindenkit várok. Csináljunk filmzene listát a City of Bones filmhez!
2012.12.13
A Chat fölött megtaláljátok a szavazást, ahol eldönthetjük, akkor mit kezdjünk a karakterválasztás kapcsán.
2012.12.12
Arra jutottam kizárásos alapon a kezdéssel kapcsolatba, hogy attól függ honnan kezdünk, milyen karakterek fognak jönni először. Ha Simon, akkor nagyon előröl, ha Jace akkor vagy az ismerkedéstől, vagy belecsapunk mikor már ismerik egymást :DEz megbeszélés alapján fog történni. Szóval GYERTEK Very Happy
2012.12.11
Kész vagyok, úgyhogy gyertek játszani ! Egy két helyszín hiányzik, meg biztos el is felejtettem valamennyit, de játék közbe pótlásra kerülnek Smile
2012.12.09
És igen, kész a karakterlap sablon! Már nyugodtan feltölthetitek a karakterlapokat! Tervezéseim szerint holnap, holnap után működésbe is léphet az oldal! Még egy valamiben kérnék segítséget. Honnan kezdjünk ? Very Happy
2012.12.08
Megírtam a szabályzatokat. Abból már csak a karakterlap hiányzik, de szerintem az lesz az utolsó amit csinálok. Elkezdtem a játékteret is megcsinálni. Ezek csak a regisztrált tagoknak lesz  látható.


isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Bsnner
Gyere ide, ha sok infót akarsz a könyvekről, és a készülő filmekről! Minden napi frissítéssel!


isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute
Előzetes (új)


isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute
Duma








isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute[/center]


Megjegyzések: 0
Legutóbbi témák
» JELEZZEM AKI VAN EGYÁLTALÁN!
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyHétf. Aug. 04, 2014 11:16 am by Myra Healy

» Myra Healy
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyHétf. Aug. 04, 2014 9:35 am by Myra Healy

» CITY OF BONES SOUNDTRACK
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyHétf. Jún. 16, 2014 9:35 am by szl15

» Isabelle Lightwood
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyKedd Jún. 10, 2014 1:13 am by szl15

» Rebecca Gloriole
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyHétf. Jún. 09, 2014 9:10 am by AvaLuna

» Tractussia Medner
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 2:11 am by Tractussia Medner

» KARAKTERLAP SABLON!
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 3:20 am by Cecily Herondale

» CODY WADE
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyPént. Feb. 07, 2014 4:43 am by CODY WADE

» Coraline McRay
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyVas. Jan. 26, 2014 6:18 am by Coraline McRay

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Lightwood aláírás Isabelle
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 08, 2024 8:06 am-kor volt itt.

 

 ISABELLE LIGHTWOOD

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Empty
TémanyitásTárgy: ISABELLE LIGHTWOOD   isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyPént. Dec. 28, 2012 3:17 am

[
Milford Sound in New Zealand
Isabelle Lightwood

ÁRNYVADÁSZ

Kor: 16, Nem: nő, Play by.: Jemima West, Foglalkozás: Árnyvadász


Személyiség
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Hát amit tudni kell rólam, az az ,hogy elég hirtelen haragú vagyok, és nem szeretem ha valaki megmondja nekem, hogy mit csináljak. Kívülről egy undok, flegma csajt látsz, de ha jobban megismersz, egy elég kedves lány tudok lenni. Ja, és még valami, úgy bánok veled, ahogy te is bánsz velem.

Stílus / Külső
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Hosszú, fekete hajam van, barna szemem. A koromhoz képest magas vagyok. Imádom a divatot, a szűk fekete ruhákat és mindenem a magassarkú cipők.


Hobbi
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

A szabadidőmben szeretek főzőcskézni, bár ezt az intézetben nem nézik jó szemmel. De leginkább gyakorolni szeretem a démonvadászatot. Sokan mondták hogy túlzásba viszem, de szerintem tanulásból és edzésből sosem elég.


Sztori
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Hát 16 évvel ezelőtt megszülettem. Micsoda felfedezés. A szüleim tagjai voltak a Körnek, amit Valentine hozott létre. Sajnos közben bonyolódtak a dolgok és büntetést kaptak a Klávétól. Ez kimondta, hogy csak hivatalos ügyek miatt mehetnek Idrisbe. Emellett engem és a két testvéremet otthon kellett tanítaniuk. Alec, a bátyám és Max a kisöcsém és van egy fogadott bátyánk, Jace. Jace kicsi korában került hozzánk, mivel az apja meghalt. Az évek alatt remek árnyvadász lett belőle, na jó még nálam is jobb. De őszintén mondom, bármit megtennék érte és úgy szeretem akár a másik két testvéremet is. Szerintük néha elég bonyolult rajtam kiigazodni, de hát ha csak egyedül vagy lány, muszáj bekeményítened. Szeretem az árnyvadászatot, erre születtem és legszívesebben nem csinálnék semmi mást. Mondhatni a szenvedélyem. Smile

Képek
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute



isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute
A nevem Farkas Anikó, december 27-e óta játszom , 16 éves vagyok.
[/center]]


A hozzászólást ISABELLE LIGHTWOOD összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 07, 2013 6:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
CLARY FRAY
SHADOWHUNTER
SHADOWHUNTER
CLARY FRAY


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Nov. 29.
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : Démonokat levadászni/Rajzolás, anime
Humor : Van egy két jó beszólásom :P

isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Empty
TémanyitásTárgy: Re: ISABELLE LIGHTWOOD   isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyPént. Dec. 28, 2012 11:48 pm

Szia Izzy.
Még nem tudom elfogadni, mert lenne egy két kötözködésem, inkább egy. Igaz nem szabtam meg, hogy hány szavas legyen a Sztori, de attól még szeretnék egy terjedelmesebbet.
Tudom sok dolog nem derül ki róluk a könyvből, de kipótolhatod. Konkrétan leírtad a szüleid mik voltak, mit kaptak, és ennyi. Izzyről szeretnék olvasni kicsit. Mit érzett, kiskorába, hogy bántak vele, mit érezz a testvéreivel kapcsolatba, mikor jött Jace a családba, hogy fogadta, hogy alakult a kapcsolatuk. Mit gondol az árnyvadászatról. Ezekkel bővel ki lehet pótolni egy kicsit. Természetesen, majd lehet bővíteni a játék folyamán a karakterlapot, szóval a jövőbe nézve ne legyen semmi benne. A játék még nagyon az elején tart a csontváros könyv negyedénél tartunk, szóval annyit írjál bele ahol tartunk. Azért is van kiírva, hol tartunk, hogy az is segítsek a karakterlapba. Ahogy halad a játék, majd ide vissza jöhetsz és bővítheted a friss élményekkel, és érzésekről. Tekints rá úgy mint egy naplóra.
Remélem segítettem. Szóval ennyit kérek, egy kis Sztori bővítést.

Ha kell egy kis segítség Alec szépen megoldotta :
https://mortalinstruments.hungarianforum.com/t97-alexander-alec-lightwood

Innen tudsz ötleteket meríteni Smile

Avatar méret ( ha ezt csak idéglenessen raktad be akkor bocsi Very Happy) 245x350

Várom a javítást, és utána téged a játékba. Ha valamit nem értesz, nyugodtan írj nekem PM-et.
Vissza az elejére Go down
Hawky

Hawky


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 33
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : Vadászat, fegyver bütykölés
Humor : Nincs

isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Empty
TémanyitásTárgy: Hawk   isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD EmptyKedd Ápr. 02, 2013 7:02 am

isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Vintage_www.kepfeltoltes.hu_
" alt="Milford Sound in New Zealand" />
Ivan Hunterhawk

ÁRNYVADÁSZ

Kor: 22, Nem: Férfi, Play by.: Ivan Hunterhawk, Hawky, Foglalkozás: Démon vadászat.. többnyire.


Személyiség
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Szűkszavú vagyok, maradjunk annyiban, hogy azt kapsz tőlem amit adsz. Szeretek a feladataimra koncentrálni, és nem bírom a csapat munkát, magányos típus vagyok. Jó megfigyelő vagyok és könnyen beleolvadok a sötét sarkokba...

Stílus / Külső
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Széles vállak, hosszú lábak. Körül-belül 180 cm és 80 kg. Szürke szemek, barnás haj. A szemét leszámítva teljesen átlagos egy kívülálló szemével, gyakran hord kalapot vagy kapucnit, hogy a szemei ne keltsenek feltűnést.


Hobbi
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Olvasni, minden mennyiségben, fegyvereket bütykölni.


Sztori
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

Ivan Pavel Hunterhawk vagyok, a Szentpétervári intézetben nevelkedtem, apám Amerikából érkezett Moszkvába, még 18 éves korában ott ismerkedett meg Máshával, az anyámmal. Egymásba szerettek, összeházasodtak, a szokásos sztori.... Nem sokkal a születésem előtt költöztek Szentpétervárra, ahol édesanyám nagybátyja volt az intézet vezetője. Nem sokkal a születésem után azt tervezték, hogy Idrisbe költöznek. Egy napon azonban anyám nem jött haza, sosem tudtam meg hogyan, de meghalt. Apám belemerült a démonvadászatba, alig láttam, utazgatott, beutazta egész Oroszországot, és amikor visszatért rá sem lehetett ismerni, gyenge volt, sovány és megtört. A nagybátyám próbált apám helyett apám lenni de én inkább az igazi apám példáját követtem, így tűnt helyesnek, másra sem koncentrálni csak a vadászatra. Egy éjszaka Sásha, a nagybátyám és még két jól megtermett árnyvadász cipelt be egy negyedik alakot, csak a cipőjéről ismertem fel, az apám volt az. Ekkor lehettem 16 az apámat megmérgezte egy démon, próbálták megmenteni de elkéstek... Ott álltam, egyedül a folyosón, hát ez lenne a jövőm? Nem. Elhatároztam aznap, hogy változtatni fogok. Keményen dolgoztam, még keményebben mint eddig, és elhatároztam, hogy felkutatom a gyökereimet New Yorkban, ahogy betöltöttem a 18-at. Pár nappal a születésnapom után New Yorkba repültem...

Képek
isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute

KÉP, KÉPEK LINKE A KARAKTEREDRŐL


isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Valsztoacute
Vivi, 5 éve és 20 éves vagyok.
[/center]


Gifhez szívesen fogadok el segítséget csinálnék én de nem tudom hogy kell :$
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Empty
TémanyitásTárgy: Re: ISABELLE LIGHTWOOD   isabelle - ISABELLE LIGHTWOOD Empty

Vissza az elejére Go down
 
ISABELLE LIGHTWOOD
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabelle Lightwood
» Alexander 'Alec' Lightwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG :: KARAKTER ALKOTÁS :: KARAKTERLAPOK / SABLON-
Ugrás: