THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG
THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG
THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mortal Instruments Hungarian FRPG // Magyar Végzet Ereklyéi fórum alapú szerepjáték!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
üdvözöllek az oldalon
KARAKTERLAP SABLON! EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 10:44 pm by CLARY FRAY

KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute

Hol tartunk ?

Jelenleg a Csontváros könyv elejénél tartunk. Hogy tudjunk haladni várom a cannon karaktereket!


KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Staff:

Admin



KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Hírek

Friss hír:

2013.04.03
Figyelmébe ajánlom mindenkinek a "Játékszabályok" és a "Információs Pult" menüpontokat. Napokat töltöttem el az írásukkal, és szeretném ha mindenki tisztelne annyival hogy elolvassa. Igazán nem hosszú. Szívesen válaszolok a kérdéseitekre, de olyanra többet nem szeretnék, ami fel van ( szerintem eléggé szájbarágósan ) tüntetve mit hogy kell csinálni lépésről lépésre. Neked is gyorsabb, hogy ne az én válaszomra kéne várnod.

Mivel mindenki eltűnt, és nem 1-2 hétről hanem 1-2 hónapról van szó, ezért hiába vannak ott az elfogadott karakterek, lehet jelentkezni azokra is pm-be. Cannon ( főszereplő ) karakterre, könyörgöm csak az jelentkezzen aki rendszeresen tudd jönni, ha meg nem tud 1-2 napot , akkor van annyi benne hogy jelzi. Hamarosan szortírozok a tagok között is, akinek nem rendes játék neve van, mindenki törlésre kerül. A karaktereket is leszedem akik nem járnak fel, ez a napokba meg fog történni. Lehet egy kis fejléc csere is lesz.Smile
A lényeg összefoglalva: kérlek legyetek figyelmesebbek.




2012.12.28.
Véget ért a szavazás, bár sok értelme nem volt Very Happy
Három szavazat érkezett, és abból is csak 1 érvelt. Szóval maradnak a filmbeli karakterekkel való játszás.
Továbbra is várok mindenkit játszani ! Smile
2012.12.17.
Kisebb, nagyobb szenvedés árán megszületett az új külső. Remélem tetszik. Sajnos nem olyan, amilyet akartam, de remélem ez is tetszik mindenkinek.
2012.12.16.
A játék már elkezdődött, szóval gyertek. Nehogy legyen foglalva a kedvenc karaktered Smile
A Csevegő-be csináltam egy kis témát, ahova mindenkit várok. Csináljunk filmzene listát a City of Bones filmhez!
2012.12.13
A Chat fölött megtaláljátok a szavazást, ahol eldönthetjük, akkor mit kezdjünk a karakterválasztás kapcsán.
2012.12.12
Arra jutottam kizárásos alapon a kezdéssel kapcsolatba, hogy attól függ honnan kezdünk, milyen karakterek fognak jönni először. Ha Simon, akkor nagyon előröl, ha Jace akkor vagy az ismerkedéstől, vagy belecsapunk mikor már ismerik egymást :DEz megbeszélés alapján fog történni. Szóval GYERTEK Very Happy
2012.12.11
Kész vagyok, úgyhogy gyertek játszani ! Egy két helyszín hiányzik, meg biztos el is felejtettem valamennyit, de játék közbe pótlásra kerülnek Smile
2012.12.09
És igen, kész a karakterlap sablon! Már nyugodtan feltölthetitek a karakterlapokat! Tervezéseim szerint holnap, holnap után működésbe is léphet az oldal! Még egy valamiben kérnék segítséget. Honnan kezdjünk ? Very Happy
2012.12.08
Megírtam a szabályzatokat. Abból már csak a karakterlap hiányzik, de szerintem az lesz az utolsó amit csinálok. Elkezdtem a játékteret is megcsinálni. Ezek csak a regisztrált tagoknak lesz  látható.


KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute

KARAKTERLAP SABLON! Bsnner
Gyere ide, ha sok infót akarsz a könyvekről, és a készülő filmekről! Minden napi frissítéssel!


KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Előzetes (új)


KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Duma








KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute[/center]


Megjegyzések: 0
Legutóbbi témák
» JELEZZEM AKI VAN EGYÁLTALÁN!
KARAKTERLAP SABLON! EmptyHétf. Aug. 04, 2014 11:16 am by Myra Healy

» Myra Healy
KARAKTERLAP SABLON! EmptyHétf. Aug. 04, 2014 9:35 am by Myra Healy

» CITY OF BONES SOUNDTRACK
KARAKTERLAP SABLON! EmptyHétf. Jún. 16, 2014 9:35 am by szl15

» Isabelle Lightwood
KARAKTERLAP SABLON! EmptyKedd Jún. 10, 2014 1:13 am by szl15

» Rebecca Gloriole
KARAKTERLAP SABLON! EmptyHétf. Jún. 09, 2014 9:10 am by AvaLuna

» Tractussia Medner
KARAKTERLAP SABLON! EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 2:11 am by Tractussia Medner

» KARAKTERLAP SABLON!
KARAKTERLAP SABLON! EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 3:20 am by Cecily Herondale

» CODY WADE
KARAKTERLAP SABLON! EmptyPént. Feb. 07, 2014 4:43 am by CODY WADE

» Coraline McRay
KARAKTERLAP SABLON! EmptyVas. Jan. 26, 2014 6:18 am by Coraline McRay

Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Isabelle aláírás Lightwood
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 08, 2024 8:06 am-kor volt itt.

 

 KARAKTERLAP SABLON!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
CLARY FRAY
SHADOWHUNTER
SHADOWHUNTER
CLARY FRAY


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Nov. 29.
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : Démonokat levadászni/Rajzolás, anime
Humor : Van egy két jó beszólásom :P

KARAKTERLAP SABLON! Empty
TémanyitásTárgy: KARAKTERLAP SABLON!   KARAKTERLAP SABLON! EmptyHétf. Dec. 10, 2012 5:21 am

KARAKTERLAP ALKOTÁS, KARAKTERLAP SABLON


Itt láthatjátok, milyen karakterlapot szeretnék. A sablon lent található. Annyi a dolgod, hogy a kódot átmásolod, majd kitöltöd. Kikötések: cannon karaktereket megfelelően kitölteni! Mindenképpen ezt a sablont használjátok, hogy szebb legyen és egységesek legyenek. Hamár ennyit szenvedtem vele főleg XD Nektek is könnyebb.Karakternév, és kép keret átszínezését, még engedem Razz XD Lehet nem a legjobb sablon, de ennyi telt tőlem Very Happy Ha új vagy, és nem értesz még ehhez, szólj és segítek. A fenti kép ne legyen a példaképnél nagyobb, ha lehet, és se mini. Várom az izgalmas karakterlapokat!




Milford Sound in New Zealand
Karakternév

IDE NAGY BETÜKKEL, A FAJODAT

Kor: Hány éves a karakter, Nem: Nő, férfi?, Play by.: Ki az avatarod, Foglalkozás: Mi a foglalkozása a karakterednek

Személyiség
KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Ide kérném a karaktered személyiségének a leírását. Ezt mindenkire rábízom mennyit ír, de ha lehet tisztességesen fejtsd ki egy rövid fogalmazásban.

Stílus / Külső
KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Ide írd le, hogy néz ki a karaktered, milyen stílusú az öltözködése stb.. Itt sincs kikötésem, hogy mennyit írjatok, csak minden legyen benne a kis fogalmazásban.


Hobbi
KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Természetesen ide írjátok meg, mit szeret csinálni a karaktered szabadidejében. Én itt is jobban örülnék egy kis fogalmazásnak.


Sztori
KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Na és ide kérném az előtörténetet. Ide viszont van egy kikötésem, igen ez jó hosszú legyen. Tényleg csak akkor fogok kötözködni, ha nincs benne valami fontos dolog, vagy valahol értelmetlen. Ezzel foglalkozzatok a legtöbbet, hogy minél izgalmasabb legyen a karaktered.

Képek
KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
Ide csak illesz be pár képet a karakteredről, színészről.

KARAKTERLAP SABLON! Valsztoacute
te neved, mióta játszol , hány éves vagy



SABLON KÓD

Egyszerűen kattints rá kétszer, és másolás. Nagy betűkkel vannak kiemelve a kitöltendő helyek.


Vissza az elejére Go down
Lara Victori

Lara Victori


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 02.
Tartózkodási hely : New York/Idris
Job/hobbies : Zenélés, Olvasás, Démonölés(a leghétköznapibb módon)
Humor : a toppon. ;)

KARAKTERLAP SABLON! Empty
TémanyitásTárgy: Re: KARAKTERLAP SABLON!   KARAKTERLAP SABLON! EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:06 am

Szia! Kitöltöttem mindent és nem igazán értem mi a dolgom...:$$ Hogy hova másoljak mit?! Nagyon-nagyon új vagyok még.XDD
Vissza az elejére Go down
CLARY FRAY
SHADOWHUNTER
SHADOWHUNTER
CLARY FRAY


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Nov. 29.
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : Démonokat levadászni/Rajzolás, anime
Humor : Van egy két jó beszólásom :P

KARAKTERLAP SABLON! Empty
TémanyitásTárgy: Re: KARAKTERLAP SABLON!   KARAKTERLAP SABLON! EmptySzer. Ápr. 03, 2013 4:28 am

Üdv Lara Smile
Minden fel van tüntetve az oldalon, csak el kell olvasni.
KARAKTERLAPOK / SABLON -> New Topic-ot indítasz a karakterneveddel, és bemásolod oda a kódot a szövegdobozba, ahova írsz. Kitöltöd ahogy azt kell, és ennyi Smile Preview gombbal megnézed hogy sikerült, a Send-el elküldöd.
Vissza az elejére Go down
Aurora Morgen




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Aug. 18.

KARAKTERLAP SABLON! Empty
TémanyitásTárgy: Re: KARAKTERLAP SABLON!   KARAKTERLAP SABLON! EmptyKedd Aug. 20, 2013 3:42 am

CLARY FRAY írta:
Üdv Lara Smile
Minden fel van tüntetve az oldalon, csak el kell olvasni.
KARAKTERLAPOK / SABLON -> New Topic-ot indítasz a karakterneveddel, és bemásolod oda a kódot a szövegdobozba, ahova írsz. Kitöltöd ahogy azt kell, és ennyi :)Preview gombbal megnézed hogy sikerült, a Send-el elküldöd.
Szia nekem is tudnál segíteni? Nem nagyon értem:$
Vissza az elejére Go down
Cecily Herondale

Cecily Herondale


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Feb. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Wales
Job/hobbies : Will idegesítése
Humor : van

KARAKTERLAP SABLON! Empty
TémanyitásTárgy: Re: KARAKTERLAP SABLON!   KARAKTERLAP SABLON! EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 3:20 am

Lara Victori írta:
Szia! Kitöltöttem mindent és nem igazán értem mi a dolgom...:$$ Hogy hova másoljak mit?! Nagyon-nagyon új vagyok még.XDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





KARAKTERLAP SABLON! Empty
TémanyitásTárgy: Re: KARAKTERLAP SABLON!   KARAKTERLAP SABLON! Empty

Vissza az elejére Go down
 
KARAKTERLAP SABLON!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
THE MORTAL INSTRUMENTS HUNGARIAN FRPG :: KARAKTER ALKOTÁS :: KARAKTERLAPOK / SABLON-
Ugrás: